Bus Route 1 - Liña 1 -> Cemeterio de Boisaca - Hospital Clínico -
Bus Stops
- 1 - Cemiterio de Boisaca
- 2 - Boisaca - O Cruceiro da Coruña
- 3 - O Cruceiro da Coruña, 191
- 4 - O Cruceiro da Coruña, 151
- 5 - O Cruceiro da Coruña, 99
- 6 - O Cruceiro da Coruña - Tambre
- 7 - O Cruceiro da Coruña - Aparcadoiro dos Salgueiriños
- 8 - San Caetano - Parque de Eduardo Blanco Amor
- 9 - Pastoriza nº 103A
- 10 - San Roque-Convento de Santa Clara
- 11 - San Roque nº 21
- 12 - Virxe da Cerca - Praza de Abastos 2
- 13 - Fonte de Santo Antonio, 3
- 14 - Senra nº 14
- 15 - Avenida Xoán Carlos I - Alameda
- 16 - Rosalía de Castro nº 96
- 17 - Rosalía de Castro nº 120
- 18 - Rosalía de Castro nº 158
- 19 - Santa Marta de Arriba nº 10
- 20 - Rúa da Choupana nº 22
- 21 - Hospital Clínico